Katalóg - Zrkadlá, lakobely

Ponúkame Vám tri druhy zrkadiel - strieborné, grafitové a bronzové. Používajú sa najmä ako výplň posuvných dverí v predsieni, ktorú opticky zväčšia a presvetlia. Odporúčame umiestniť zrkadlo aj do šatníka, a to vo forme otváravých dverí. Zrkadlo sa však neodporúča dávať do spálne. V spálni je vhodnejšie použiť jemnejšie materiály, napr. sklo.

Sklo môže byť farebné, bezpečnostné, číre alebo pieskované. Sklo je veľmi obľúbeným a vyhľadávaným materiálom. Je možné ho kombinovať aj s drevotrieskou alebo iným sklom (sklo ako predel).

Lacobel má zo zadnej strany farebný lak, je nepriehľadný.

Matelac má tiež zo zadnej strany aplikovaný farebný lak, z prednej strany má matovaný povrch. Široká škála farieb uspokojí každého zákazníka.

Lacomat je tzv. pieskové sklo, zo zadnej strany je matované, je svetlo priepustné a nepriehľadné. Všetky tieto sklá majú hrúbku 4 mm a zo zadnej strany používame bezbečnostnú fóliu, ktorá zabráni rozsypaniu skla v prípade jeho rozbitia.

Bezpečnostné sklo má hrúbku 6 mm, je lepené čím sa dosahuje vyššia tvrdosť skla a v prípade rozbitia sa sklo nerozsype. Bezpečnostné sklo sa používa najmä do dverí na skriniach v detských izbách alebo do prechodových dverí.

Katalóg zrkadiel a skiel môžete nájsť TU.
Kompletná ponuka zrkadiel a skiel je k dispozícii aj v DIVENDOOR štúdiách.