Špeciálna ponuka pre stolárov

Vážení zákazníci - stolári.

 1. V súčasnej dobe sme na Slovensku jedným z najväčších predajcov systémov pre posuvné dvere. Aj práve preto sme pre Vás vytvorili moderný internetový obchod www.posuvnesystemy.sk.
   
 2. Nákup tovaru (t.j. komponenty a dverné systémy značky DIVENDOOR) prostredníctvom elektronického obchodu je určený najmä pre stolárske firmy, ktoré sa okrem iných činností zaoberajú aj výrobou vstavaných skríň s posuvnými dverami.
   
 3. Tento elektronický obchod sme pre Vás vytvorili, aby sme Vám uľahčili a spríjemnili nakupovanie a výber materiálov.
   
 4. V našej ponuke nájdete širokú škálu produktov, t.j. materiály potrebné pre výrobu posuvných dverí a to najmä drevotriesku hr. 10mm, zrkadlá, lakobely, lakomaty, fototapety, tapety. Tieto materiály si zákazník môže u nás objednať v ľubovoľnom rozmere.Pre viac informácií kliknite na Katalógy.
   
 5. V prípade, že sa stanete stálym registrovaným zákazníkom, garantujeme Vám rezanie u nás zakúpeného tovaru zdarma. Ak ide o profily, ktoré majú dĺžku väčšiu ako 3m, radi Vám ich skrátime (rezaním) na Vami požadovaný rozmer zdarma! Zákazník sa môže dohodnúť na skrátení všetkých profilov na požadovaný rozmer.
   
 6. 6. Sme na trhu už od roku 1994 a naše skúsenosti a kvalitu potvrdzujú tisíce spokojných zákazníkov. Sme výhradným dovozcom tovaru značky DIVENDOOR, preto dokážeme ponúkať atraktívne, resp. najlepšie ceny pre všetkých odberateľov.